Akmescit Garip Altemel Ortaokulu’nda son hafta etkinliği

Akmescit Garip Altemel Ortaokulu’nda son hafta etkinliği
KAYSERİHABER38.COM | Akmescit Garip Altemel Ortaokulu’nda düzenlenen son hafta etkinliğinde şehit kızı şiir okuduğu. Etkinlikte, eğim öğretin sezonu boyunda düzenlenen yarışma ve sınavlarda dereceye girenlere de çeşitli ödüller verildi.

Akmescit Garip Altemel Ortaokulu bahçesinde düzenlenen yıl sonu etkinliğinde Şehit Özel Harekat Polisi Muzaffer Can Ersoy’un kızı Zeynep Ersoy şehitlerimiz adına şiiri okudu.

Etkinlikte 3. Geleneksel Şehit Aybüke Yalçın Kitap Okuma Yarışması'nda dereceye giren okul velileri Gülhanım İlişki, Özgür Tuna ve Yağmur Yılmaz a teşekkür belgesi, öğrenciler Naciye Nur İlişki, Esma Nur Akçakaya, Elif Neva Somdas ve Fadime Tuna’ya başarı belgesi ve akıllı saat hediye edildi.                          

Deneme sınavında tüm ortoakul öğrencileri içinde birinci olan Kıymet Su Tokaç’a bisiklet, başarı belgesi ve madalya takdim edildi.
İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı’nda dereceye giren Elif Menşure Aşim, Sezen Aşim ve İrem Özer'e üstün başarı belgesi ve madalya takdim edildi.

Tüm ödüller, şehit ailesi Ayşe Ersoy (şehit annesi), Esra Ersoy (şehit eşi) ve Zeynep Ersoy (şehit kızı) tarafından derece sahiplerine verildi.

BAŞARILI PROJELER ŞEHİTLERE ARMAĞAN EDİLDİ

Bu sene tayini çıkan Okul Müdür Yardımcısı Furkan Soyçopur da, okulun başarısı için kurumsallaşma adına pek çok adım attıklarını söyledi. Soyçopur, “Buradaki görevimizin de sonunu geldik. Yapılan tüm başarılı projeleri memleketin gerçek sahipleri olan kahraman şehitlerimize adıyorum” dedi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×