K

"AK Partili başkanlar yeniden aday yapılacak"

2024 yerel seçimlere 4 aydan kısa bir süre kalmışken, partilerin kimi aday göstereceği merak ediliyor. Kayseri'de AK Partili başkanlarca yönetilen yerlerde, yine aynı başkanların aday yapılacağı konuşuluyor. İp ucunu, AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, "memnuniyet karneleri yüksek" diyerek verdi.

AK Parti Kayseri Milletvekili Ayşe Böhürler, KayseRadar canlı yayınında konuştu. Yerel seçimler öncesi Kayseri’deki belediye başkanlarından büyük bir değişim beklemediğini söyledi.

Mevcut başkanlardan memnuniyet oranının yüksek olduğunu belirten Böhürler, “Ben Kayseri'de çok büyük bir değişim beklemiyorum. Çünkü devam eden hizmetlerde anketlerde memnuniyet oranı çok yüksek. Yine anket sonuçlarına bakarak burada ilerlemekte fayda görüyorum. Anket sonuçlarında eğer belli yerlerde hizmette zafiyet varsa o bölgelerindeki başkanların değişimi noktasında bir şey belirtmek gerekir. Burada bizim kendi fikrimizden ziyade vatandaşın memnuniyeti, anketler çok önemli” dedi.

Haberin duyulmasının ardından çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, değişim olması gerektiği yönünde yorumlar yazarken, bazı kullanıcılar ise milletvekili Ayşe Böhürler'i destekler şekilde paylaşımlarda bulundu. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K