K

AK Parti ve MHP başkanlarından 'güçlü birliktelik' mesajı

AK Parti ve MHP başkanlarından 'güçlü birliktelik' mesajı
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve beraberindeki heyet, MHP İl Başkanlığına atanan Adnan İncetoptak'ı makamında ziyaret etti. Cumhur İttiifakı partilerinin iki başkanı da, birlikte çalışacaklarını ifade ederek 'güçlü ittifak' mesajı verdiler.

MHP Kayseri İl Başkanlığı görevine getirilen Adnan İncetoprak'a 'hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor. Cumhur İttifakı'nın üyesi AK Parti'nin Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve heyeti, İncetoprak'ı parti makamında ziyaret etti. 

Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı İncetoprak, sundukları yönetim kurulu listesinin genel merkez tarafından onaylandığını ve görev dağılımı yaparak çalışmalara hız kesmeden başladıklarını söyledi. İncetoprak, "Bu bir bayrak yarışıdır. Bundan önceki il başkanlarımızın çalıştığı gibi Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı ve Cumhur İttifakı olarak AK Parti ile ülkemizin bekası, milli birlik ve beraberliği için hareket edeceğiz. Bilge liderimiz Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin dediği gibi Cumhur İttifakı, aziz milletimizin ve henüz doğmamış Türk çocuklarının huzur meşalesi, umut nişanesi, birlik ve kardeşlik kaynağıdır. Sayın Cumhurbaşkanımızla yapılan ittifak çıkara değil, tertemiz milli hedeflere bağlı ve millete hizmet aşkına dayalıdır. Bu düşünce ile her zeminde Cumhur İttifakı olarak birlikte hareket edeceğiz." diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da, İncetoprak'a yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Kayseri'nin Cumhur İttifakı’nın kalesi olduğunu kaydeden Çopuroğlu, "Bu vesileyle Milliyetçi Hareket Partisi’ni temsilen sizden önceki il başkanı Serkan başkan ile güzel bir çalışma ortamı bulduk. Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyoruz.” dedi.

Önümüzdeki günlerde güzel çalışmaların yapılacağı bir atmosfer olacağını aktaran Çopuroğlu, şunları söyledi: "Sizler de hızlı bir şekilde çalışmalara başladınız. Hem başkanlık divanınız hem de yönetim kurulunuzun bir an önce onaylanması güçlü bir kadroya sahip olduğunuzu gösteriyor. 2023 seçimlerinde inşallah beraber Sayın Cumhurbaşkanımızla, Lideriniz Devlet Bahçeli’nin el ele verip ellerini havaya kaldırdıkları gibi inşallah 2023 seçimlerinde bu başarıyı göstermeyi Allah nasip etsin diyoruz.”

Çopuroğlu, İncetoprak’a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin el ele tutuştuğu fotoğraf ile İncetoprak adına dikilen fidanın sertifikasını hediye etti. 

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K