K

AGÜ Rektörü İhsan Sabuncuoğlu'nun görev süresi doldu

AGÜ Rektörü İhsan Sabuncuoğlu'nun görev süresi doldu
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ismine kurulan Abdullah Gül Üniversitesi'nde (AGÜ) 8 yıldır rektörlük görevini yürüten Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu'nun görev süresi doldu. Sabuncuoğlu için veda organizasyonu düzenlendi.

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, Sümer Kampüsü'nde düzenlenen organizasyonda akademik personelle vedalaştı. Veda programına akademik ve idari personelin yanı sıra, daha önce AGÜ'de Rektör Yardımcılığı yapan İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran da katıldı.

Görev süresinin dolması nedeniyle, üniversitenin akademik ve idari tüm personeliyle vedalaşan Rektör Prof. Dr. Sabuncuoğlu, 8 yılı aşkın bir süredir AGÜ Rektörlüğü görevini büyük bir onurla yürüttüğünü söyledi. Abdullah Gül Üniversitesi'nin bugün, uluslararası ölçekte tanınır ve saygın bir üniversite olduğunu belirten Sabuncuoğlu, güçlü kadrosu, başarılı öğrencileriyle önümüzdeki yıllarda daha da ileriye gideceğine yürekten inandığını kaydetti.

Sabuncuoğlu, "AGÜ'nün, uluslararası ölçekte tanınır ve saygın bir üniversite olmasında, Türk yüksek öğretiminde çok sayıda ilkleri gerçekleştirmesinde, öncü bir üniversite olmasında, rektörlük görevim süresince desteklerini esirgemeyen tüm çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım" dedi.

Organizasyona katılan akademik ve idari personel, Prof. Dr. Sabuncuoğlu ile hatıra fotoğrafları çektirerek vedalaştı.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K