K

47 yaşında koronavirüse yenildi

47 yaşında koronavirüse yenildi
Tüm dünyanın baş belası koronavirüs, yaşlı genç demeden can almaya devam ediyor. Son olarak Kayseri Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü’nde şef olarak görev yapan 47 yaşındaki Mustafa Yıldız, virüse yenildi.

Çin'den tüm dünyaya yayılan koronavirüs (Covid-19) salgını, insanlığın korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Çok hızlı yayılan virüs, özellikle kronik hastalarda ve vücut direnci düşük kişilerde ağır etkiler bırakıyor. Genç ve hiç kronik rahatsızlığı olmayan kişilerde de ölümle sonuçlanan vakalar artmaya başladı.

Son olarak, Kayseri Valiliği İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü’nde şef olarak görev yapan 47 yaşındaki Mustafa Yıldız, bir süre önce koronavirüse yakalandı. Durumu ağırlaşan Yıldız, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'Nde tedavi altına alındı. Genç sayılacak yaştaki Yıldız, virüsle mücadelesini ne yazık ki dün akşam kaybetti. 

Mustafa Yıldız’ın cenazesi koronavirüs tedbirleri alınarak bugün kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Vali Şehmus Günaydın taziye yayınladı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın Valilik personeli Mustafa Yıldız'ın ölümü sonrası taziye mesajı paylaştı. Günaydın mesajında; "Tedavi gördüğü hastanede vefat eden Valiliğimiz İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğünde görevli arkadaşımız Mustafa Yıldız’a Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailemize başsağlığı diliyorum." ifadelerine yer verdi.

GÖNDER
×
Birden çok mail adresi varsa mail adreslerini virgül ile ayırınız
Max 200 karakter
Gönder
×
bu kısma açılan video gelece
×
K