SEVGİ BACI, YENİ ŞUBESİNİ BARBAROS’TA AÇTI

14 Ocak 2018 Pazar, 03:37

Advertorial…

Kayseri’de ev yapımı unlu mamullerin daha çok tercih edilmesi bu tür işyerlerinin sayısını da arttırıyor. İhtiyacı gören Sevgi Bacı Unlu Mamuller, açtığı yeni şubeyle daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Besin maddelerinin raf ömrünü uzatmak amacıyla kullanılan katkı maddeleri, bilindiği üzere insan sağlığını bozuyor. Söz konusu temel gıdalardan unlu besinler olunca vatandaşlar daha dikkatli olmaya çalışıyor. Sağlığını kaybetmek istemeyenler, ev işi üretim yapan işletmelerden alışveriş yapmayı tercih ediyor. Bu da isminin başında “Bacı” , “Abla” yazan işyerlerinin sayısını arttırdı. Bunlardan birisi de Sevgi Bacı Unlu Mamuller… İhtiyacı gören mağaza, Barbaros Mahallesi Kaldırım Caddesi üzerinde yeni bir şube açtı.

“BİLİNÇLİ TÜKETİCİ PROFİLİ ARTTI”

Mağaza Satış Müdürü Ömer Hayarali, insanların artık ev yapımı günlük üretilen gıdalara yöneldiğini söyledi. Gıdalarda kullanılan katkı maddelerinin zararlarının far edildiğini belirten Hayarali, “Artan bilinçli tüketici profili, bizim işleri artırdı. Vatandaşlarımız genellikle evde yapılması zahmetli olan baklava, kete, yufka, börek, erişte, gözleme, etli mantı, katmer ve kuru pasta ile tatlı çeşitlerini gönül rahatlığıyla alıp tüketebiliyor” dedi. Hayarali, bu nedenle yeni bir şube açma ihtiyacı duyduklarını sözlerine ekledi.

Müşterilerine katkısız gıdalar sunmayı vadeden Sevgi Bacı Unlu Mamuller Mağazası, Barboros Şubesi’ni özel indirim yaparak açtı.

Bu Yazıyı PAYLAŞ, Arkadaşlarının Da Haberi Olsun...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz