SEÇİLİRSE, ULAŞIMDAKİ EN ÖNEMLİ SORUNU ÇÖZECEK

12 Şubat 2018 Pazartesi, 07:59
Bünyan şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Serkan Dilekmen

Bünyan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Adayı Serkan Dilekmen, seçilmesi halinde Bünyan – Kayseri seferini yapan dolmuşlarda yaşanan sıkışıklık ve bagaj sorunlarını çözme sözü verdi.

Bünyan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nda genel kurul heyecanı yaşanıyor. Mevcut başkan Mustafa Bereç ile Serkan Dilekmen’in yarışacağı genel kurul öncesi başkan adayları, sahaya indi.

“Şimdi değişim ve hizmet zamanı” sloganıyla adaylığını açıklayan Serkan Dilekmen, seçilmesi halinde yapacaklarını anlattı. Meslektaşlarının sorunlarını çözüme kavuşturma ve Kayseri – Bünyan seferini yapan midibüslerde yaşanan problemlerin çözümü için girişimlerde bulunma sözü verdi. Şeffaf, güler yüzlü, sorun çözücü ve üyelerinin hakkını gözeten bir anlayışla yönetim sözü de veren Dilekmen, “Odamız şu anda aktif çalışmıyor. Çoğu zaman kapalı olan odamızı esnafımızın mesai saatlerinde işini halledebilmesi için belirli bir düzene koyacağız. Taksi ve servisçi esnafımıza S ve T plaka tahsislerinin yapılması için ilgili makamlarla görüşüp işlemleri hızlandıracağız. İlçemize yediemin oto parkı kuracağız ve çekici hizmeti vereceğiz” diye konuştu.

“ULAŞIMDAKİ EN ÖNEMLİ SORUNU ÇÖZECEĞİZ”

İlçe insanının il merkezine seyahatlerinde sıkışık halde yolculuk yapmaları ve bagaj sorunu yaşamalarıyla ilgili de başkan adayı Serkan Dilekmen, “En önemli sıkıntımız şu anda bu. Sorunun çözümü için şimdiden KESOP ve Büyükşehir Ulaşım A.Ş. yöneticileriyle görüşmeye başladık. Seçimden sonra sonuç alacağımızdan eminim” dedi.

Bünyan Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Kurulu 11 Mart 2018 Pazar günü Belediye Düğün Salonu’nda saat 10.00’da gerçekleştirilecek. Genel kurulda 151 üyenin oy kullanması bekleniyor.

17 KİŞİLİK DOLMUŞLAR İLAVE KOLTUKLARLA 20 KİŞİLİK YAPILMIŞTI, İLGİLİ HABER;

VATANDAŞ TEPKİSİ: İLÇE DOLMUŞLARI REZALAT

Bu Yazıyı PAYLAŞ, Arkadaşlarının Da Haberi Olsun...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz