SANAYİDE YANGIN: İŞYERİ TAMAMEN YANDI

08 Ocak 2018 Pazartesi, 08:45

Kayseri’de mobilya imalathanesinde çıkan yangın, işyerinde bulunan ahşap ve sünger nedeniyle kısa sürede büyüdü. Yaklaşık 2 saatte kontrol altına alınan yangında imalathane kullanılamaz hale geldi.

Yangın, merkez Kocasinan ilçesi Eski Sanayi Sitesi 6029. Sokak üzerinde bulunan mobilya imalathanesi’nde meydana geldi. İşçilerin ısınmak için yaktığı soban sıçrayan kıvılcımdan çıktığı tahmin edilen yangın, kısa sürede yayıldı. İşyerinin ahşap ve sünger maddelerle dolu olması da alevlerin büyümesinde etkili oldu. Olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, çok sayıda araçla yangına müdahale etti. Alevler yaklaşık 2 saat süren çalışmanın ardından kontrol altına alındı.

Yangında, mobilya imalathanesi küle döndü. Ölen ya da yaralananın olmadığı yangında maddi hasar oluştuğu belirtildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Yangına büyükşehir belediyesine ait 15 itfaiye aracıyla müdahale edildi. Alevler yaklaşık 2 saatte kontrol altına alındı. İmalathanede büyük çapta maddi hasar oluştu.

Bu Yazıyı PAYLAŞ, Arkadaşlarının Da Haberi Olsun...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz