Kayseri Haber 38

KOCASİNAN’DA YOL ÇALIŞMASI

KOCASİNAN’DA YOL ÇALIŞMASI

Kayseri Kocasinan Belediyesi’nin Yavuzlar, Gaziosman ve Yunus Emre Mahallelerine bağlantı sağlayacak yeni yol çalışması hız kesmeden devam ediyor.

İlçe genelinde ulaşımın kalitesini ve güvenliğini artırmak için mevcut yolları yenileyen ve yeni yollar yapan Kocasinan Belediyesi, Yavuzlar Mahallesi’ndeki yeni yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Açıklama yapan Başkan Çolakbayrakdar, “Mahallelerimizin her birini ihtiyaçlar doğrultusunda yeniliyoruz. Yavuzlar, Gaziosman ve Yunus Emre Mahallelerinin içinden geçen Karadeniz Caddesi’nde de yeni bir yola ihtiyaç vardı. Uzunluğu bin 100 metre, genişliği ise 20 metre olan yeni yolun tamamlanmasıyla birlikte bölge sakinlerimiz daha geniş ve daha güvenli bir yola kavuşmuş olacak. Amacımız, sadece yol yapmak değil, vatandaşlarımızın daha rahat ve daha güvenli yollarda seyahat etmesini sağlamak. Yaptığımız bu yeni yol mahallelerimizin çehresini değiştireceği gibi ulaşım rahatlığı sağlayarak, ilçemizin de gelişmesine katkı sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Kocasinan Belediyesi-ulaşım

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi…

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, daha ferah ve daha nezih bir Kocasinan için proje üretmeye ve çalışmaya aralıksız devam ettiklerini sözlerine ekledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

istanbul masaj izmir masaj bursa masaj antalya masaj ankara masaj adana masaj konya masaj gaziantep masaj şanliurfa masaj kocaeli masaj sakarya masaj