KHK İLE GÖREVİ SONA ERDİ

30 Ocak 2018 Salı, 15:55
İbrahim-Özcan_Eğitim-Araştırma-Hastanesi-eski-başhekim

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Özcan görevden alındı mı?  Sağlık Müdürü ve Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi başhekimi değişikliğinin ardından Özcan’ın da görevinin Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile sona erdiği belirtildi.

Kayseri’de sağlık kurumlarında yapılanma devam ediyor. Genel Sekreterlik biriminin kaldırılmasının ardından İl Sağlık Müdürü değişti ve Ali Ramazan Benli il müdürü olarak atandı. Ardından Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Tamer Şenel görevden alınarak yerine Ahmet Kuzu getirildi. Son olarak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Kayşeri Şehir Hastanesi’ne taşınmasının gündemde olduğu bir zamanda hastane başhekimi değişti. Uzun yıllar Eğitim Araştırma Hastanesi’nde başhekimlik görevi yapan Prof. Dr. İbrahim Özcan’ın görevine 694 sayılı KHK ile son verildi. Yerine Başhekim Yardımcısı Dr. İlkay Güler vekaleten atandı.

GÖREVDEN ALINDI MI?

Kayseri Sağlık Müdürlüğü yetkilileri “Özcan görevden alındı” iddialarıyla ilgili şu açıklamayı yaptı; “Sayın İbrahim Özcan’ın görev süresi 694 sayılı KHK ile 25 Ocak 2018’de sona ermiştir. Yani sözleşmesi bittiği için bu görevinden ayrılmıştır. Yerine de vekaleten Başhekim Yardımcısı Dr. İlkay  Güler görevlendirilmiştir.”

Bu Yazıyı PAYLAŞ, Arkadaşlarının Da Haberi Olsun...

Yorum

  1. Sıkkın

    31 Ocak 2018 at 07:01

    İsabet olmuş . Kendisi adaletsiz herifin tekidir. İnşallah bir hata edip yeniden başa getirmezler. Böylece kayırdığı insanlar da arkasız kalır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz