“KAYSERİ’NİN GURME ATLASI” FOTOĞRAFLARI

116 görüntüleme, 09 Nisan 2018 Pazartesi

Kayseri’nin Gurme Atlası” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenler açıklandı. Yarışmada görülmeye değer enfes fotoğraflar ortaya çıktı.

Kayseri mutfağının birbirinden özel lezzetleri yüzlerce fotoğrafla bir kez daha tespit edildi. Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilen 5. Ulusal Kayseri’nin Gurme Atlası fotoğraf yarışmasına fotoğraf tutkunları büyük ilgi gösterdi. Kayseri’nin birbirinden güzel yemeklerinin çekildiği “Kayseri’nin Gurme Atlası” konulu yarışmanın sonuçları açıklandı.

Yarışmanın birinciliğini Kayseri’ye özgü şifa kaynağı gilaburu suyunun fotoğrafıyla Uğur Aydın elde ederken, Develi Cıvıklısı fotoğrafıyla Ahmet Mücen ikinci, Yaprak Sarması fotoğrafıyla İsmail Daşgeldi üçüncü oldu. Mansiyon ödüllerini ise Yasin Çetin, Serap İkiyek ve Sertaç Nurtan kazandı. Yarışmaya katılan 50 fotoğraf ise sergilenmeye layık görüldü.

Yarışmanın birincisine 6 bin, ikinciye 5 bin, üçüncüye 4 bin, mansiyona layık görülen eserlere 2 bin, sergilenmeye layık görülen fotoğrafların her birine ise 250 TL ödül verilecek.

DERECEYE GİREN FOTOĞRAFLAR

Birinci olan fotoğraf: Uğur Aydın

İkinci olan fotoğraf: Ahmet Mücen

Kayserinin gurme atlası fotoğraf yarışması

Üçüncü olan fotoğraf: İsmail Daşgeldi

Mansiyon almaya hak kazandı…

Mansiyon almaya hak kazandı…

Bu Yazıyı PAYLAŞ, Arkadaşlarının Da Haberi Olsun...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz