GAZETECİ YILMAZ: KEŞKE BU FOTOĞRAFLARI ÇEKMESEYDİM

13 Temmuz 2018 Cuma, 16:10
Gazeteci Caner Yılmaz'dan "15 Temmuz ve Ay-Yıldız" sergisi

Gazeteci Caner Yılmaz’dan anlamlı sergisi… “Keşke bu fotoğrafları çekmeseydim” diyen Yılmaz, hain darbe kalkışmasının yıldönümü nedeniyle “15 Temmuz ve Ay-Yıldız” konulu fotoğraf sergisi açtı.

Darbe kalkışması gecesi ve sonrasında çekilen 41 bayrak temalı fotoğrafın sergilendiği “15 Temmuz ve Ay-Yıldız” temalı sergi Kayseri Forum AVM’de açıldı. Sergi açılışını, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tümgeneral Ercan Teke, ilçe belediye başkanları ve il protokolü birlikte yaptı.

Açılışta konuşan Vali Kamçı, Yılmaz’ın 15 Temmuz’un ruhuna uygun fotoğraflar çektiğini belirterek kendisini tebrik ettiğini söyledi.

“KEŞKE BU FOTOĞRAFLARI ÇEKMESEYDİM”

Gazeteci Caner Yılmaz da, “En uzun gece olarak andığımız 15 Temmuz gecesi keşke yaşanmasaydı. Ben de bu fotoğrafları çekmeseydim. Maalesef yaşandı ve tarihe kara bir leke olarak geçti. Ben de o günleri unutturmamak için böyle bir sergi açmak istedim” diye konuştu.

Konuşmaların ardından sergi açılışı gerçekleştirildi. Gazeteci Caner Yılmaz, sergiyi gezenlere çektiği fotoğrafların hikayelerini anlatarak bilgi verdi.

“15 Temmuz ve Ay-Yıldız” fotoğraf sergisi 3 gün boyunca açık kalacak.

Sergi açılışında Gazeteci Caner Yılmaz(sol başta) ve il protokolü günün anısına hatıra fotoğraf çektirdi.

Bu Yazıyı PAYLAŞ, Arkadaşlarının Da Haberi Olsun...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz