DİŞ HEKİMLERİNDEN “AFRİN” KLİBİ

12 Şubat 2018 Pazartesi, 10:08
Nimet Bayraktar hastanesi doktorlarından Afrin'e destek klibi

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde görevli diş doktorlarından Zeytin Dalı Afrin Harekatı’na klipli destek. Teröre karşı birlik vurgusunun yapıldığı klipte doltorlar çalışma ortamlarından seslendi. “Sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır” mesajı verildiler.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ile Özgür Suriye Ordusu’nun (ÖSO) birlikte yürüttüğü Zeytin Dalı Afrin Harekatı’nda 23’üncü güne girildi. Sınır güvenliğinin sağlanması ve terör örgütleri tehdidinin ortadan kaldırılması amacıyla başlatılan harekata, her kesimden destek gelmeye devam ediyor. Bazıları el örgüsü giysilerle, yemeklerle, kurbanlık hayvan bağışlayarak destek olurken, bazıları da sözlü ve görüntülü destekte bulunuyor. Son olarak Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde görevli doktorlar, çalışma ortamlarında çektikleri video ile harekata destek verdi. Terörü lanetleyen doktorlar, birlik beraberlik çağrısında bulundu. Hekimler özetle, “Kahraman ordumuzun her zaman yanındayız. Sahipsiz olan vatanın batması haktır. Sen sahip olursan, bu vatan batmayacaktır” mesajı verdi.

Görüntüler, Başhekim Ahmet Kuzu’nun, “Vatanımız ve istikbalimizin güvencesi, kahraman ordumuzun ve milletimizin her zaman yanındayız” sözleriyle sona erdi.

Sosyal medya hesaplarında paylaşılan klip, kısa sürede yayıldı. Yüzlerce kez paylaşılan ve binlerce beğeni alan klip izlenme rekoru kırıyor.

DİŞ HEKİMLERİNDEN AFRİN KAHRAMANLARINA; Video… 

Bu Yazıyı PAYLAŞ, Arkadaşlarının Da Haberi Olsun...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz