Kayseri Haber 38

ÜNLÜ BAKLAVA MARKASI KAYSERİ’DE

ÜNLÜ BAKLAVA MARKASI KAYSERİ’DE

Şanlıurfa merkezli üretim yapan ünlü Baklavacı Şemsettin markası artık Kayseri’de… Sivas Caddesi’nde açılan şube, daha şimdiden baklava ve diğer tatlı çeşitlerinde fiyat dengesi oluşturmuş durumda.

81 ilde şubeleşme hedefindeki Baklavacı Şemsettin’in Kayseri şubesini, kadın bir girişimci açtı. KOSGEB Girişimcilik kursu alan Güner Ürek, kadınların en fazla anladığı gıda sektöründe faaliyet göstermeye karar verdi. Görüşmeler sonunda Şanlıurfa’da üretim yapan Baklavacı Şemsettin markasıyla anlaştı. Baklavacı Şemsettin Kayseri Şubesi, Sivas Caddesi Radisson Blu Hotel karşısında açıldı.

ÜRETİMDE KAYSERİ ŞEKERİ KULLANILIYOR

Baklavacı Şemsettin markasının “Kalitenin uygun fiyatlarla tatlı buluşması” sloganıyla yola çıktığını belirten Kayseri Şubesi İşletmecisi Güner Ürek, kaliteyi uygun fiyatlarla Kayseri halkıyla buluşturdukları için mutlu olduklarını söyledi. Tatlı çeşitlerinde kesinlikle doğal ürünler kullanıldığını vurgulayan Ürek, “Baklavacı Şemsettin, şekeri de Kayseri Şeker Fabrikası’ndan temin ediyor. Şanlıurfa’da üretilen tatlılar aynı gün şubemizde satışa sunuluyor. Amacımız, kaliteli baklavayı her gelir gurubundan insanların ulaşabildiği tatlı haline getirmek” dedi.

FİYATLARIYLA DİKKAT ÇEKTİ 

Kısa süre önce hizmete giren Baklavacı Şemsettin, düşük fiyatlarıyla dikkat çekti. 15 ila 21 TL’ye cevizli ve fıstıklı baklava satılıyor. Şube, özellikle baklavada şehirde adeta fiyat dengesi oluşturdu. Bazı tatlıcılar, fiyatlarını aşağı çekmek zorunda kaldı.

Girişimci Güner Ürek, baklava ve diğer tatlı fiyatlarının düşük olmasının sebebini ise şu şekilde anlattı; “Fiyatın düşük olması markayı tanımayanlarda soru işareti uyandırabilir. Ancak öyle değil. Firmamızın genel politikası, kalitesinden taviz vermeden, kar marjını minimum tutup sürümden kazanmak. Bunu da 81 ilde şube açma hedefiyle gerçekleştiriyorlar. Tatlılarımızdan ilk defa alanların neredeyse tamamı yeniden bizi tercih ediyor.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Salih bulutoğlu dedi ki:

  Kayseri ye Rusya Moskova dan iş amaçlı gelmiştim,tesadüfrn denedim ,herkese tavsiye ediyorum .Özellikle billuriye ve kuru baklava.

 2. Zeki Yıldırım dedi ki:

  Teşekkür ediyoruz. Güzel lezzet, tavsiye ederim…

 3. Muhammet dedi ki:

  Bu fiyata böyle bir lezzet,tek kelime ile süpeer.İçini böyle bol beklemiyorduk açıkçası haydi kayseri bu fırsatı kacirma.Neden çünkü yanıbaşınızda

 4. Ahmet dedi ki:

  Tatlılar çok kaliteli ve lezzetli ayrıca fiyatlarıda uygun ailece çok beğendik Kayseri halkına güzel bir hizmet sunulmuş hayırlı olsun

 5. Murat dedi ki:

  Tatlılar hem uygun fiyatlı hemde kaliteli personel güler yüzlü ve işe hakim bir ekip. Kayseri ye bu Tatı tattırdıkları için hem girişimciyi hemde personeli kutluyor ve hayırlısı ile müşterisi ve kazancı bol günler diliyorum.

BİR YORUM YAZ
istanbul masaj izmir masaj bursa masaj antalya masaj ankara masaj adana masaj konya masaj gaziantep masaj şanliurfa masaj kocaeli masaj sakarya masaj