Kayseri Haber 38

Örnek olan avukatlar, kan bağışı çağrısı yaptı

Örnek olan avukatlar, kan bağışı çağrısı yaptı

Kayseri Barosu üyesi avukatlarından örnek davranış. Kan bağışında bulunan avukatlar, herkesi bağış yapmaya davet etti. 

Kayseri Baro Başkanlığında gerçekleştirilen kan bağış kampanyasına, baro üyesi avukatlar yoğun katılım gösterdi. Kampanyayla ilgili bilgi veren baro Başkanı Cahit Dursun, vatandaşların Türk Kızılayı’nın ülke çapında yürüttüğü kan bağışı kampanyaları konusunda hassas ve ilgili olmaya davet etti.

Dursun, “Kayseri Barosu başkanlığı olarak meslektaşlarımıza yönelik, Türk Kızılayı ile birlikte, şehrimizin insanının sağlık alanındaki en yaşamsal ihtiyaçlarından biri olan kan bağışıyla ilgili bir kampanya başlattık. Türk Kızılayı’nın yürütmüş olduğu en önemli hizmetlerden birisi olan kan bağışı konusundaki hassasiyetleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kayseri Barosu üyesi meslektaşlarıma da sosyal ve toplumsal hassasiyetleri için, Kayseri Barosu başkanlığı olarak müteşekkiriz. Bütün Kayseri halkını da Türk Kızılayı’nın ülke çapında yürüttüğü bu en önemli kan bağışı konusunda hassas ve ilgili davranmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Kan bağışı kampanyasının gün boyu devam edeceği belirtildi.

Kayseri barosu avukatlar kan bağışı-kızılay

Kendisi de kan bağışında bulunan Kayseri Barosu Başkanı Cahit Dursun, herkesi kan vermeye davet etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
istanbul masaj izmir masaj bursa masaj antalya masaj ankara masaj adana masaj konya masaj gaziantep masaj şanliurfa masaj kocaeli masaj sakarya masaj