38 KENT TV HAKKINDA…

10 Nisan 2018 Salı, 15:55

Kayseri’den yayın yapan 38 Kent TV, dünyanın her yerinden izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yayıncı kuruluş, Avrupa’da 42 milyon 348 bin üyesi olan Türkiye Yerel Medya Platformunda yerini alarak birçok Avrupa ülkesinden de izlenebilecek.

Türkiye’de 28 televizyon kanalının yer aldığı platforma Güç Telekom referansı ile giren 38 Kent TV, Türksat 4 A uydusunun ulaşamadığı yerlerde de kesintisiz izlenebilecek. Kanal, tüm Avrupa’da toplam 42 milyon 348 bin aboneye ulaşma yolundaki hazırlıklar tamam. Yeni platformla 38 Kent TV, Ups Kablo Tv’de Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Romanya, Slovakya ve İsviçre; Unıty Medya Kablo TV Almanya, Telenet Kablo TV’de, Belçika, Virgin Kablo TV’de, İngiltere ve İrlanda gibi ülkelerde izlenebilecek.

38 Kent TV Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci

Bu yöndeki çalışmaların sürdüğünü dile getiren 38 Kent TV Genel Yayın Yönetmeni Osman Çiftci, “Kısa zamanda dünyanın her yerine kesintisiz yayınla ulaşacağımız altyapımızı tamamlayacağız. 38 Kent TV olarak, kaliteli yayıncılık anlayışı ile izleyicimize ulaşmak istiyoruz. Kayseri’nin, Orta Anadolu‘nun ve haliyle ülkemizin sesini ve marka değerlerini dünyaya tanıtacağız” dedi.

Bu Yazıyı PAYLAŞ, Arkadaşlarının Da Haberi Olsun...

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz