Kayseri Haber 38

36 YILLIK AVUKAT, VASİYETİNE UYGUN OLARAK UĞURLANDI

36 YILLIK AVUKAT, VASİYETİNE UYGUN OLARAK UĞURLANDI

Kayseri’de hayatını kaybeden duayen avukat Ayhan Turan, vasiyetine uygun olarak uğurlandı. Turan için 36 yıldır görev yaptığı kurum önünde cenaze töreni düzenlendi.

Kayseri Barosu avukatlarından Ayhan Turan, hayatını kaybetti. Sağlığındayken cenazesinin Kayseri Barosu önünden kaldırılmasını vasiyet eden Turan’ın son isteği de yerine getirildi. Turan için Kayseri Barosu önünde tören düzenlendi. Bahçeye getirilen Turan’ın tabutuna, avukatlık yaptığı cübbe örtüldü. Yakınları ve meslektaşları gözyaşlarına hakim olamadı.

Av. Ayhan Turan...

Av. Ayhan Turan…

Cenaze törenine, Başsavcı Abdülkadir Akın, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Melik Kahraman, Baro Başkanı Cavit Duran ile çok sayıda hakim, savcı ve avukat katıldı. Törende konuşan Baro Başkanı Dursun “Saygıdeğer, meslek ahlakı timsali, güler yüzlü ve kadirşinaslığı ile bilinen, mesleğin vakar ve onurunu taşıyan bir meslek büyüğünü kaybetmenin derin acısı ve üzüntüsü içerisindeyiz. Kendisi 1982 yılından beridir icra ettiği mesleğini tertemiz bir sayfa ile sona erdirdi” dedi.

Merhumun anısına Av. Sümer Erol da anlamlı ve duygulu bir konuşma yaptı. Sümer, “Kıymetli bir meslektaşımı ve dostumu kaybetmenin acısını yaşıyorum” dedi.

Cenaze töreni, yapılan dua ile sona erdi. Daha sonra merhum Ayhan Turan’ın cenazesi, sevenlerinin gözyaşları arasında defin işlemleri için memleketi Bünyan ilçesine uğurlandı.

Av. Ayhan Turan için Kayseri Barosu önünde düzenlenen cenaze törenine Turan'ın yakınları, meslektaşları ve çok sayıda seveni katıldı.

Av. Ayhan Turan için Kayseri Barosu önünde düzenlenen cenaze törenine Turan’ın yakınları, meslektaşları ve çok sayıda seveni katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

istanbul masaj izmir masaj bursa masaj antalya masaj ankara masaj adana masaj konya masaj gaziantep masaj şanliurfa masaj kocaeli masaj sakarya masaj